İade Koşulları

Bedbox (www.bedboxgrup.com) olarak tüketici haklarını korumayı esas aldık ve satış sonrası memnuniyetiniz bizim en öncelikli hedeflerimizden biri. Bu doğrultuda, satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

İade İçin İstediklerimiz:

 

  • İade edilecek ürün
  • İade edilecek ürünün faturası
  • İade sebebini belirten bir dilekçe


İade Edilecek Ürün


Ambalajı açılmış, kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez.

İade edilecek ürünün, malın ayıplı olması durumunda 7 (Yedi) gün içerisinde, teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

 

İade Edilecek Ürünün Faturası


İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmelidir.

 

İade Sebebini Belirten Dilekçe Ürünü hangi sebeplerden dolayı iade etmek istediğinizi belirten bir dilekçe yazmalısınız.

 

Diğer Şartlar


İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Müşteri hizmetleri departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 7 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 7 iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

İptal Prosedürü


Teslimatı yapılmış ve 7 (Yedi) günü geçmiş olan ürünlerin sipariş iptali gerçekleştirilmemektedir.